Двадцять четверта позачергова сесія сьомого скликання

Про внесення доповнень до рішення 18-ї сесії сьомого скликання №1 від 13.07.2017 р. " Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік"

Про внесення змін до бюджету селищної ради

Про укладення контракту з директором Єланецького селищного комунального підприємства "Єланецьводопостач"

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про розторгнення договору оренди землі з гр. Корсік В.А.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) в оренду

Про передачу в постійне користування земельної ділянки у зв’язку з реорганізацією

Про укладення та затвердження тимчасового договору оренди землі

Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. "Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки"