Двадцять друга позачергова сесія сьомого скликання

Про внесення змін до рішення №4 від 12.04.2017 р " Про забезпечення безпечної експлуатації дитячіх ігрових та спортивних  майданчиків, а також інших об’єктів відпочинку дітей  у смт Єланець, селах Братолюбівка та Велідарівка"

Про депутатське звернення

Про передачу індивідуально визначеного майна в безоплатне користування

Про внесення змін до складу виконавчого комітету, затвердженого рішенням Єланецької селищної ради від 11 листопада 2015 р. №4 із змінами

Про вихід із членів особистого селянського господарства

Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2017 рік

Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання  від 03.02.2016 р. "Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки"

Про затвердження зведеного кошторирисного розрахунку  вартості об’єкту будівництва "Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул. Голубина, вул. Степова та вул. Радісна від КТП №36 смт Єланець Миколаївської області"

Про закріплення полезахисних  лісових смуг за селищною радою

Про укладення та затвердження тимчасових договорів оренди землі

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)