Двадцять сьома сесія сьомого скликання

Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки»

Про внесення змін до бюджету селищної ради на 2018 рік

Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання та приєднання територіальних громад

Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора комунального підприємства «Єланецький селищний ринок «Центральний» Єланецької селищної ради

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди Макушевій Н.Г.

Про вихід із членів особистого селянського господарства

Про внесення змін до рішення 21-ї сесії 7 скликання від 07.11.2017 р. №6 «Про надання дозволу ПАТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в смт.Єланець по вул.Соборна в користування на умовах оренди»

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про надання дозволу на розробку детального плану частини території смт.Єланець Єланецького району Миколаївської області та на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтованою  площею до 1,75 га, розташованої в адміністративних межах Єланецької селищної ради на території смт.Єланець Єланецького району Миколаївської області (в межах смт.Єланець) в оренду Єланецькій районній організації ВФСТ «Колос» (ідентифікаційний код 02645190) із категорії земель рекреаційного призначення для будівництва та обслуговування об’єктів культури і спорту.

Про укладення та затвердження тимчасових договорів оренди землі

Про внесення зміни до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників об’єктів, що належать до комунальної власності селищної ради затвердженого рішенням №5 двадцятої сесії сьомого скликання від 07.09.2017 р.

Про визнання майна в смт.Єланець безхазяйним