Двадцять восьма позачергова сесія сьомого скликання

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкту будівництва «Капітальний ремонт пішохідної зони по вулиці Соборна в смт.Єланець в сумі 74,965 тис.грн.»

Про надання щорічної відпустки селищному голові Баденко Л.В.

Про вихід із членів особистого селянського господарства

Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про взяття на баланс Єланецької селищної ради нерухомого майна /квартир/ та передачі його на баланс комунального підприємства «Єланецьводопостач»