Двадцята сесія сьомого скликання

Про згоду щодо надання земельної ділянки в оренду ТОВ "Грінен"

Про організацію дорожнього руху смт Єланець

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про виготовлення детального плану території

Про внесення змін до Статуту Єланецького селищного комунального підприємства "Єланецьводопостач"

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства"Єланецький селищний ринок "Центральний""

Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників об’єктів, що належать до комунальної власності селищної ради

Про внесення змін до складу виконавчого комітету, затвердженого рішенням Єланецької селищної ради від 11.11.2015 р. №4 із змінами від 30.03.2016 р. №2

Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2017 рік

Про внесення змін до рішення №8 чотирнадцятої сесії сьомого скликання від 23.12.2016 р. "Про затвердження комплексної програми "Турбота"

Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. "Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки"

Про замовлення робіт по асфальтуванню за кошти селищного бюджету ТОВ "Бутобой"