Дванадцята позачергова сесія сьомого скликання

"Про внесення змін та доповнень до бюджету Єланецької селищної ради на 2016 рік"

"Про внесення змін до рішення №4 від 03.02.2016 р. "Про затвердження Комплексної програми "Турботи" по соціальному захисту людей похилого віку, інвалідів та малозабезпечених верств населення Єланецької селищної ради на 2016 рік"

"Про звільнення від батьківської плати за утримання дітей в дитячих дошкільних навчальних закладах Єланецької селищної ради"

"Про укладення та затвердження тимчасового договору оренди землі"

"Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність"

"Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у приватну власність"

"Про перейменування вулиці імені Василя Стуса в смт.Єланець"

"Про створення громадських пасовищ"

"Про надання дозволу на розроблення детального плану території"

"Про припинення дії договору оренди земельної ділянки"