Важлива інформація !

Дата: 01.02.2018 09:02

Шановні мешканці смт.Єланець, сіл Братолюбівка та Велідарівка !

З метою недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації в Миколаївській області щодо захворюваності на вірусний гепатит (А) та на виконання листа Управління житлово-комунального господарства Миколаївської ОДА №131/01-01 від 29.01.2018 р. Єланецька селищна рада наголошує та просить замовників питної води звертати увагу на додержання санітарних норм та правил постачальниками питної води, а саме: відповідність транспортних засобів по перевозці води санітарним нормам, наявність документу, який підтверджує якість питної води, спецодяг, наявність медичної книжки, промивка та дезінфекція резервуарів.

Також інформуємо населення про те, що в Єланецькому районі питна вода гарантованої якості подається із Новоявленської артезіанської свердловини після очистки через установку зворотного ОСМОСу (смт.Єланець, пункт доочистки води). Відомчий контроль якості цієї води проводиться. Вода із свердловини с.Ф-Михайлівка відповідає вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».