Засідання постійних комісій Єланецької селищної ради

Дата: 06.12.2017 09:34

5 грудня 2017 року  о 14.00 год. відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань планування бюджету, фінансів та розвитку соціально-економічної сфери. Основним питанням на порядку денному розглядалося:

• Про внесення змін до селищного бюджету на 2017р
  • Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016 – 2020 роки»

О  15.00 год. відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань депутатської діяльності, законності і правопорядку та з питань житлово-комунального господарства, навколишнього середовища та з земельних питань.На порядку денному  розглядалися питання:

• Про вихід із членів особистого селянського господарства
  • Про внесення змін до рішення №4 від 12.04.2017 р. «Про забезпечення безпечної експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків,а також інших об’єктів відпочинку дітей у смт.Єланець, селах Братолюбівка та Велідарівка»
  • Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкту будівництва «Капітальний ремонт вуличного освітлення по вул.Голубина, вул.Степова та вул.Радісна від КТП №36 смт.Єланець Миколаївської області»
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
  • Про укладення та затвердження тимчасових договорів оренди землі
  • Про внесення змін до рішення №8 чотирнадцятої сесії сьомого скликання від 23.12.2016 р. «Про затвердження Комплексної Програми «Турбота» по соціальному захисту людей похилого віку, інвалідів та малозабезпечених верств населення

Єланецької селищної ради на 2017 рік»

• Про передачу індивідуально визначеного майна в безоплатне користування
  • Про закріплення полезахисних лісових  смуг за селищною радою