П’ятнадцята сесія сьомого скликання

23 лютого 2017 року о 10:00 год. в сесійній залі селищної ради відбудеться п’ятнадцята сесія сьомого скликання. На сесії планується розглянути такі питання:

1. Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2017 рік

2. Про затвердження тарифів на виконання робіт Єланецькому селищному комунальному підприємству «Єланецьводопостач».

3. Про укладення контракту з директором Єланецького селищного комунального підприємства «Єланецьводопостач»

4. Про внесення змін до рішення селищної ради від 07.07.2016 р. №1 «Про встановлення місцевих податків та зборів з 2017 року»

5. Про внесення змін до рішення селищної ради від 07.07.2016 р. №2 «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку залежно від виду господарської діяльності по Єланецькій селищній раді на 2017 рік»

6. Про звільнення від батьківської плати за утримання дітей в дитячих дошкільних навчальних закладах Єланецької селищної ради

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність

8. Про укладення та затвердження тимчасових договорів оренди землі

9. Про згоду щодо надання земельних ділянок громадянам у власність

10. Про припинення договору оренди землі

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

12. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення 9відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка перебуває в постійному користуванні Єланецького районного центру зайнятості

13. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду ФГ «Водолаги Є.С.»

14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель смт.Єланець