Засідання виконкому

Дата: 16.03.2017 09:45

15.03.2017 року в сесійній залі селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету . На засіданні були присутні члени виконкому та завідуючі ДНЗ.  На порядку денному були розглянуті питання про:

-   затвердження заходів по відзначенню Дня визволення смт Єланець від фашистських загарбників.

-  заходи з відзначення на території Єланецької селищної ради 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.

-   проведення на території Єланецької селищної ради  2017-2018 років заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

-   заходи щодо популяризації європейських принципів місцевої демократії та підтримки добровільного об’єднання територіальних громад.

-   виділення матеріальної допомоги мешканцям смт Єланець, сіл  Велідарівка та Братолюбівка для лікування, з тяжким матеріальним становищем, на поховання, а також допомога учаснику АТО для придбання буд. матеріалів.

-   покращення харчування в дошкільних навчальних закладах.

-   взяття на соціальний квартирний облік дітей позбавлених батьківського піклування та дітей сиріт.

Обговорювалися питання стосовно капітального ремонту харчоблоків в ДНЗ, реконструкції системи опалення в ДНЗ.