Нарада з питань забезпечення населення якісною питною водою

24 травня 2017 року в сесійній залі селищної ради відбулася нарада приватних підприємців, які надають послуги по доставці води населенню. Нараду провели селищний голова Баденко Л.В., в.о. начальника Держветпродслужби в Єланецькому районі Соколов А.М., провідний фахівець управління Держветпродслужби в Єланецькому районі Стоянова Н.С. та керівник комунального підприємства «Єланецьводопостач» Гладюк О.І.

На порядку денному були поставлені такі задачі:

• Забезпечення населення якісною і безпечною питною водою
  • Забезпечити контроль за дотриманням чинного законодавства у сфері господарської діяльності з водо забезпечення , відповідно до ст.ст. 4, 13 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» і ст. 59 Водного Кодексу України.
  • Приватним підприємцям, які надають послуги по доставці води населенню необхідно мати  дозвільні документи, а саме:

1. Пройти державну реєстрацію управління Держветпродслужби в Єланецькому районі;

2. Документи, які підтверджують якість води;

3. Особова медична книжка;

4. Акт обстеження транспортного засобу.

Соколов А.М.  попередив про відповідальність  за недотримання Закону України Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів, а саме ст. 64 п. 3.( на фізичних осіб – підприємців – у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат).