Привітання селищного голови Л.В.Баденко з Новим роком та Різдвом Христовим

Дата: 29.12.2017 10:19

Дорогі єланчани!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і     тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод   та здійснення планів.

Від усього серця рада вітати усіх вас зі святами, що     добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця –   Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі мої земляки! Нехай Різдвяна зірка світлом добра та надії осяє кожну оселю, наповнить любов’ю і милосердям серця, додасть сили і наснаги для втілення в життя найсміливіших задумів та планів.

Бажаю всім вам, щоб прийдешній рік подарував кожній родині економічний добробут і зростання, мир та Божу благодать. Нехай з останніми хвилинами старого року Вас  покинуть турботи і негаразди, а Новий 2018 рік   буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення і професійні надбання. Бажаю, щоб  Новий рік став початком впевненої  дороги в новий щасливий і мирний рік! Нехай Різдво буде радісним. Нехай кожна родина збереться разом, за одним столом біля ялинки і в благополуччі, в мирі славить Добру Новину.

З Новим Роком та Різдвом Христовим, дорогі єланчани!

З повагою, Єланецький селищний голова Любов Баденко.