Відкриття Єланецької дитячо – юнацької спортивної школи

29 вересня відбулося урочисте відкриття Єланецької дитячо – юнацької спортивної школи на базі районного спортивного залу в смт Єланець.

З щирими вітаннями на свято завітали шановані гості яким небайдужа доля молодого покоління, які усвідомлюють ціннісну вагу спорту у вихованні фізично загартованого покоління українців та його найкращих моральних якостей: голова райдержадміністрації О.Посашкова, голова районної ради В. Богданцев,  Єланецький селищний голова Л. Баденко, власник підприємства «Софіївський гранітний кар’єр» В.Шевченко, голова Казанківської райдержадміністрації О.Жорова.

Виступаючі зазначили, що нарешті збулася багаторічна мрія, і відтепер оновлений спортзал слугуватиме учням, та жителям нашого селища. Висловили сподівання, що це інвестиція в майбутнє, в розвиток наших дітей, їх здоров’я, як духовне, моральне, так і фізичне.

Потішив присутніх  виступ команди «Яструб» Єланецької ЗОШ І – ІІІ ступенів, переможців II обласного рівня Всеукраїнських спортивних-масових змагань «Олімпійське лелеченя».