ХІІІ позачергова сесія сьомого скликання

Дата: 02.12.2016 10:55

01 грудня 2016 року в сесійній залі селищної ради відбулася тринадцята позачергова сесія сьомого скликання. Депутатами Єланецької селищної ради було розглянуто  питання:

• «Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2016 р.»
  • «Про внесення змін до рішення №3 V сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки»
  • «Про придбання б/у автомобіля ГАЗ-53 в комунальну власність територіальної громади селищної ради»
  • «Про звільнення від батьківської плати за утримання дітей в дитячих дошкільних навчальних закладах Єланецької селищної ради»
  • «Про тимчасове призупинення роботи ДНЗ №3 «Сонечко» в с. Братолюбівка на період зимових канікул 2016/2017 рр.»
  • «Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку поточного ремонту сесійної зали адмінбудинку селищної ради»
  • «Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку капітального ремонту адмінбудинку селищної ради»
  • «Про передачу індивідуально визначеного майна в безоплатне користування»
  • «Про згоду щодо надання земельних ділянок громадянам у власність»
  • «Про укладення та затвердження тимчасового договору оренди землі»

Депутатами були ретельно опрацьовані усі питання та за результатами розгляду прийняті відповідні рішення.