22.05.2017 р. Апаратна нарада

         22.05.2017 року в сесійній залі селищної ради відбулася планова апаратна нарада, яку провела селищний голова Баденко Л.В.

         Розпочалася нарада з обговорення бюджету селищної ради.  Доручено Вагіній Т.Б. разом з Єланецьким відділенням Очаківською ОДПІ переглянути місцеві податки і збори на 2018 рік та винести дане питання на сесію селищної ради.  

        Обговорювалося питання  по правилам утримання собак . Раєвич Т.М  доручено підготувати офіційного листа керівникам підприємств та організацій про правила належного тримання собак.

       Продовжив нараду Кирильчук М.М., який прозвітував про роботу зроблену благоустроєм за минулий тиждень.  Також дано доручення:

  • Вивіз сміття по селищу
  •  Контроль та своєчасний ремонт  карусель на дитячих майданчиках
  • Ремонт воріт на Рущинському кладовищі

     Завідуючі ДНЗ прозвітували про стан відвідування дітками садочків, раціон харчування та виховний процес в садочках. Також обговорювалося питання бетонування ям біля ДНЗ №1.

      Заслухали начальника Єланецького комунального підприємства «Єланецьводопостач» Гладюка О.І . Обговорювалося питання по виготовленню та встановленню сміттєвих контейнерів. Також  доручено:

  •  Запросити санепідемстанцію для повного аналізу питної води в селищі
  • Заключити договори з жителями приватних будинків по вивезенню сухого  побутового сміття

     

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *