Дата: 18.05.2018 10:56

Згідно Єланецької селищної ради №5 від 17.05.2018 р. у  оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Єланецький селищний ринок «Центральний» Єланецької селищної ради.

Основні вимоги до кандидатів:
1. Громадянство України.
2. Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» або «магістр» відповідного професійного спрямування у сфері господарської діяльності або житлово-комунального господарства.
3. Стаж роботи на керівних посадах на підприємствах, установах або організаціях незалежно від форм власності, або в органах державної влади чи місцевого самоврядування – не менше 2-х років.
4. Вільне володіння державною мовою.
5. Відсутність судимості.
6. Відсутність членства в організації, діяльність якої заборонена законом або судом, починаючи з 24 серпня 1991 року.
7. Відсутність адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення.
8. Системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, чинного законодавства у сфері архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та господарської діяльності; знання основ діловодства та навички ділового спілкування.
9. Володіння навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм.

Перелік документів, що додаються до заяви про участь у конкурсі:

1.Копії паспорта та ідентифікаційного номера.
2. Заповнена особова картка.
3. Автобіографія.
4. Копії усіх наявних документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання, підвищення кваліфікації.