Засідання постійних комісій Єланецької селищної ради

6 листопада 2017 року  о 14.00 год. відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань планування бюджету, фінансів та розвитку соціально-економічної сфери. Основним питанням на порядку денному розглядалося:

• Внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 р.р.
  • Внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2017 рік, крім того розглянуто інші питання.

О  15.00 год. відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань депутатської діяльності, законності і правопорядку та з питань житлово-комунального господарства, навколишнього середовища та з земельних питань. На порядку денному  розглядалися питання:

• Виготовлення генерального плану смт Єланець;
  • Земельні питання, а також внесення змін до програми соціально-економічного розвитку та внесення змін до бюджету.