07.11.2017 року відбудеться чергова двадцять перша сесія сьомого скликання

На порядку денному планується розглянути наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки»
  2. Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2017 роки
  3. Про надання дозволу на розроблення генерального плану смт.Єланець
  4. Про прийняття проекту рішення «Про затвердження тарифів на послуги Єланецькому селищному комунальному підприємству «Єланецьводопостач»
  5. Про надання дозволу ПАТ «Миколаївобленерго» на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в смт.Єланець по вул.Соборна в користування на умовах оренди
  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
  7. Про згоду щодо надання земельних ділянок громадянам у власність
  8. Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у приватну власність