22 червня День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні

75 років тому Україна стала великим полем бою під час Другої світової війни. Одними з перших, хто прийняв на себе цей страшний удар, чиї життя покалічила й зруйнувала війна, були й наші єланчани.

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, 22 червня єланецька громада зібралася разом аби віддати належну шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Цього дня в парку Слави відбувся мітинг та покладання квітів до меморіального комплексу. Працівниками Єланецької центральної районної бібліотеки була представлена книжкова виставка «Священна пам`ять в спадок нам дана».

Учасники зібрання долучилися до загальнодержавної хвилини мовчання за загиблими у роки Другої світової війни.