18 листопада Єланецька громада відзначила День працівників сільського господарства

 

       Останній місяць осені подарував нам День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни, яке щорічно відзначається у третю неділю листопада. Це свято традиційно підсумовує клопітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

       18 листопада о 9 годині на центральній площі смт Єланець  відбулася святкова  ярмарка з нагоди Дня працівника сільського господарства на якій можна було купити зернові, муку, олію, свіжу рибу, м'ясо , хлібобулочні вироби.

Після ярмарки в ЦКД «Зоря» відбувся святковий концерт  присвячений Дню працівників сільського господарства.  Райдержадміністрацією та районною радою були відзначені подяками ветерани сільського господарства, також нагороджені Почесними грамотами нинішні працівники сільського господарства.

  

Незабутнім для всіх присутніх в залі став виступ гурту «Южний патруль», який був запрошений депутатом обласної ради  Ю.А. Кормишкіним.

На завершення Управлінням агропромислового розвитку було проведено розіграш безпрограшної лотереї, головним призом якої - був велосипед.

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *