Церква Різдва Пресвятої Богородиці в смт Єланець Відзначає Храмове свято

Дата: 22.09.2017 11:25

Зранку 21 вересня церковний дзвін велично сповіщав – церква Різдва Пресвятої Богородиці в смт.Єланець відзначає храмове свято.

Божественну літургію очолив настоятель протоієрей о.Миколай, співслужили йому - благочинний смт.Братське о.Олег, с.Миролюбівка Братського району о.Михаїл,  с.Возсіятське о.Василь, с.Калинівка о.Миколай та м.Первомайськ діакон о.Ігор.

По завершенні святкового богослужіння отець Миколай повчальною та натхненною проповіддю розкрив парафіянам величезне значення для кожного християнина народження Пречистої Діви, яка безперестанно молиться за кожного з нас.

За традицією, з нагоди престольного свята, відбулася Хресна хода навколо храму з читанням Євангеліє та скропленням Святою водою.

По завершенню, отець Миколай привітав усіх єланчан та гостей з Різдвом Пресвятої Богородиці, подякував священикам, які відгукнулися на запрошення відвідати святкове богослужіння та висловив щиру вдячність парафіянам за допомогу у озелененні та благоустрої храму. Також подякував церковному хору, жертводавцям, будівельникам, місцевій владі за підтримку.

Мер селища разом із сільськими головами району привітали настоятеля храму о.Миколая зі словами вдячності та щирими побажаннями міцного здоров'я, радості, душевного миру та краси, ласки й щедрої милості Божої, злагоди і добробуту.

Від імені Єланецької селищної ради Любов Василівна нагородила подяками за постійне піклування про озеленення церковного двору, благоустрій території церкви та з нагоди Храмового свята Різдва Пресвятої Богородиці:

1. Лісову Любов Іванівну
  19. Дяченко Олену Сергіївну
  20. Герасимчук Світлану Іванівну
  21. Минець Ольгу Іванівну

Після обряду мирування всі були запрошені на святкову трапезу.