19 грудня День Святого Миколая

Дорогі наші, любі діти!
Шановні єланчани!

Знову до нас прийшло довгоочікуване свято – День Святого Миколая, яке приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання.

У цей час маленькі діти з нетерпінням чекають дива. Знаючи це, Святий Миколай у ніч на 19 грудня приходить і кладе під подушку усім слухняним хлопчикам і дівчаткам чудові подарунки. За це його називають Чудотворцем.

Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, повагу до минулого.

Рада сповістити, що до цьогорічного свята діти учасників АТО, діти-інваліди та діти чорнобильці одержали прекрасні солодкі подарунки від селищної ради.

Тож вітаю вас, дорогі мої маленькі єланчани, зі святом! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!

Зичу всій моїй громаді миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи!

З повагою Єланецький селищний голова Л.В. Баденко