Свічкова хода в Парк Слави та мітинг- реквієм «Не забувайте подвиги батьків»

Дата: 10.05.2017 11:57

8 травня Єланеччина вшанувала пам'ять  воїнів-героїв, які не повернулися з Другої Світової війни.

О 20.00 год. на Центральній площі смт Єланець зібралися керівники району, структурних підрозділів адміністрації, організацій, вчителі та учнівська молодь. Традиційно  колона пройшла свічковою ходою до Парку Слави, віддаючи данину пам’яті всім тим, хто поклав своє життя та здоров’я на вівтар Перемоги. Ця чудова традиція яскравий доказ того, що люди пам’ятають,  шанують,  щиро вдячні тим, хто  виніс на своїх плечах пекло Великої Вітчизняної війни, хто віддав своє життя  в ім’я майбутнього та власною кров’ю захищав кожний клаптик нашої рідної землі.

Отець Миколай, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці, провів панахиду за загиблими воїнами.