Добрі справи

Дата: 24.01.2019 14:07

Цьогорічна зима не лише радує нас снігом та морозом, перетворюючи все навколишнє у справжню казку, але й засмучує тяжкими погодними умовами. Нещодавній снігопад випробував нас усіх на міцність.

Єланецька селищна рада висловлює щиру подяку своїм працівникам Кирильчуку М.М., Аманському А.С., Куценку Ю.В., Вагіну М.В., Гоцуленко С.О., Гоцуленко О.Я., Перовій С.М., Юзві Л.І., Корельчук Г.О., Бартусенко Р.П. за докладені зусилля у боротьбі з негодою. Також дякуємо жителям нашої громади, які не були байдужими та долучалися до прибирання снігу біля багатоповерхівок, магазинів, адмін.будівель.  Чистосердечно дякуємо керівнику райавтодору Гаманець Дмитру Вадимовичу та його працівникам Мун С.К. та Півторак М.І., які швидко відреагували та долучилися до ліквідації наслідків негоди. Окрема подяка Молчанову Андрію Віталійовичу та керівнику ФГ «Гулін В.А.» Гуліну Олексію Володимировичу, Кіку Василю Костянтиновичу за виконання робіт по розгортанню вулиць від снігу.

Тож низький уклін вам, дорогі помічники, від усієї громади та від мене особисто

Нехай завжди у всіх ваших справах вас супроводжують успіх та вдача!

Хай Господь береже вас та ваші родини!

З повагою, Єланецький селищний голова Л.Баденко