День працівників сільського господарства

Дата: 16.11.2017 14:50

Коли любов не має меж

Коли душа не знає втоми,

Коли землею ти живеш –

Праця твоя стає святою!

16 листопада на Центральній площі селища відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало організаторів сільськогосподарського виробництва, невтомних трудівників полів, заслужених працівників сільського господарства. Адже, сюди з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств району – кращі з кращих.

О 9.00 год. розпочалася ярмарка на якій можна було купити зернові, муку, олію, свіжу рибу, м'ясо , хлібобулочні вироби. Під час ярмарки громади району частували присутніх смачною шурпою, шашликом, варениками і різними смаколиками.

Офіційна святкова частина розпочалася о 10.00 год. З вітальним словом до учасників святкового дійства звернулися  голова райдержадміністрації О.Посашкова та голова районної ради В.Багданцев, які привітали аграріїв зі святом, від свого імені та імені селищного та сільських голів та побажали  трудівникам сільського господарства невичерпної енергії і натхнення у їхній нелегкій праці завдяки якій у кожного з нас є на столі хліб і до хліба.

За сумлінну працю, наполегливість та з нагоди  Дня працівників сільського господарства було відзначено кращих аграріїв.

Фермерські господарства відзначили своїх найкращих працівників, яким вручили подяки, короваї та грошові премії.

Свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомний труд. Гарний, святковий настрій присутнім, протягом заходу, забезпечували працівники культури.

По завершенню офіційної частини зі сцени лунали виступи сільських колективів, які презентували кожний свою громаду.