Свічкова хода до дня пам'яті жертв Голодоморів

Дата: 27.11.2016 14:58

25 листопада Єланнечина  вшанувала пам’ять жертв Голодоморів. Голодомори – явище, яке навіки викарбуване в книзі буття українців. Ці трагічні сторінки нашої історії – національне нещастя, яке поглинуло мільйони безневинних, а, значить, – не підлягає забуттю.

Цього дня у фойє адмінбудинку районної ради було розміщено книжкову виставку присвячену Голодоморам 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років «Забуттю не підлягає».

О 16 годині на Центральній площі смт Єланець зібралися керівники району, структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ, учнівська молодь, та традиційно зі свічками у руках пройшли колоною до каплички.Працівники сектору культури райдержадміністрації провели мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів.

Отець Миколай, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці, провів панахиду за невинно загиблими під час голоду, після якої учасники заходу поставили свічки біля підніжжя каплиці як символ вічної пам’яті про страждання українського народу.

Схиливши голови в скорботі, єланчани хвилиною мовчання вшанувавши пам’ять про загиблих в часи голодоморів.