Апаратна нарада

24.04.2017 р. відбулася планова апаратна нарада, яку провела селищний голова Л.В.Баденко.

Розпочалася нарада з обговорення планів щодо проведення мітингу присвяченому 31 річниці Чорнобильської трагедії. Доручено М.М.Кирильчуку та бригаді по благоустрою наведення чистоти та порядку в парку Слави та Центральній площі селища.

Раєвич Т.М. доручено підготувати офіційного листа на ПАТ « Миколаївобленерго» філії Єланецького району північного округу на головного інженера Ю.М.Козаченка про підключення електроенергії для озвучення в парку Слави з нагоди Дня Чорнобильської трагедії.

Обговорювалися питання та доручено:

• Встановлення карусель на дитячому майданчику (район Бантишево)
  • Встановлення сцени на Центральній площі до травневих свят

Відповідальному за вуличне освітлення А.С.Аманському доручено продовжити перевірку роботи вуличного освітлення та заміна потребуючих електроламп та фонарів. Обговорювалося питання встановлення фотоелементу в с. Велідарівка.

Головному бухгалтеру Т.Б. Вагіній доручено:

• Заключити договір з організацією, яка займається  утилізацією вийшовших з ладу люмінесцентних ламп
  • Провести моніторинг цін для закупки нових електроламп для вуличного освітлення

Членам комісії по благоустрою Р.Н.Зосімовій та Т.М. Раєвич доручено провести перевірку стихійних сміттєзвалищ по селищу та виявлення правопорушників з метою притягнення їх до адміністративної відповідальності.

Землевпоряднику селищної ради Р.Н.Зосімовій доручено:

• Запросити проектанта для обговорення питання укладення договору на виготовлення  детального плану території під  сміттєзвалище
  • Контроль сплати земельного податку за 2017 рік

Завідуючі ДНЗ прозвітували про стан відвідування дитячих садочків, раціон харчування та виховний процес  в ДНЗ. Піднімалося питання винесення на засідання виконкому про тимчасове закриття ДНЗ №3 «Сонечко» в с. Братолюбівка через низьку температуру повітря в приміщенні садочка.

Обговорювалися питання:

• Встановлення відеокамер на ігрових майданчиках селища
  • Підготовки доріг по бетонуванню ям по вулицях селища за участю членів комісії за контролем виконання робіт по ремонту.