Урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 15.06.2018 15:10

14.06.2018 року напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров'я в ЦКД «Зоря» відбулися урочисті заходи та святковий концерт. День медичного працівника традиційно відзначають у нашій країні як свято людей, які присвятили себе благородній справі для збереження життя і здоров'я людей.

З вітальним словом до медичних працівників звернулися керівники району – голова райдержадміністрації О.Посашкова, голова районної ради В.Богданцев, Єланецький селищний голова Л.Баденко, керівники закладів охорони здоров’я району – головний лікар центральної районної лікарні І.Моторний та головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги В.Мачушенко.

Селищний голова Любов Баденко висловила найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає  життя – нашим ЛІКАРЯМ. Побажала і лікарям і їх пацієнтам міцного здоров'я і благополуччя.

За сумлінну працю, значний особистий внесок у зміцнення здоров’я населення району Почесними грамотами Єланецької селищної ради відзначено медичних працівників:

• Мироненко Ганну Михайлівну – сімейного лікаря,
  • Мачушенко Валентину Іванівну – головного лікаря РЦ ПМСД,
  • Бугаєнко Надію Іванівну – сімейного лікаря,
  • Шапошник Наталію Василівну – сімейного лікаря,
  • Минець Ольгу Іванівну – заступника головного лікаря РЦ ПМСД,
  • Піскуна Анатолія Івановича – лікаря травматолога,
  • Моторного Ігоря Єгоровича - головного лікаря Єланецької ЦРЛ,
  • Моторну Тетяну Олександрівну - лікаря-стоматолога-терапевта,
  • Чернік Інну Вя’чеславівну - завідувача клініко-діагностичною лабораторією,
  • Бугаєнко Олександра Михайловича - лікаря-терапевта районного,
  • Друзь Валентину Василівну - лікаря акушер-гінеколога.

Особливо приємно було бачити в залі ветеранів медичної праці, які свого часу ділилися досвідом та вчили молодих спеціалістів.