Новорічне привітання

Шановна громадо! 
Від усього серця раді  привітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця –
Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

 

        Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений для нас надій і тривог, перемог та розчарувань, складних випробувань та вдалих проектів, здолання перешкод та здійснення планів.
        Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради  кращого майбутнього нашого селища. Дякуємо всій громаді за терпіння, розуміння ситуації, за серйозне і відповідальне ставлення до існуючих проблем.Переконані, що притаманна українському народу мудрість і зваженість дозволить остаточно вирішити наявні проблеми та установити мир і спокій у нашій державі.

      У Новому 2017 році наше життя обов’язково зміниться на краще. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці. Тож давайте вірити в себе, самовіддано працювати для своїх родин та селища – лише разом ми зможемо реалізувати ті виклики, що ставить перед нами життя. Спільними зусиллями зробимо наше селище процвітаючим, а громаду – міцнішою!
            Нехай Різдвяна зірка принесе у ваші домівки добро і благоденство, осяє радістю серця і наповнить їх добротою, милосердям і любов’ю. Хай життєві труднощі оминають вашу родину, натомість у ній завжди панують мир і злагода, живе віра у світле майбутнє!

З повагою селищний голова Л.В.Баденко

та депутатський корпус

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *