74-а річниця визволення смт Єланець від фашистських загарбників

Дата: 19.03.2018 15:55

74 роки тому, 19 березня, до жителів єланеччини прийшло довгождане визволення від фашистських загарбників. Прийшло воно нелегко, з боями, з тяжкими втратами. Єланчани свято бережуть пам`ять про відомих і невідомих воїнів-визволителів. Цей день вписаний у нашу історію навічно. В ньому – біль і гіркота втрат і вдячність тим, хто визволяв рідну землю та дарував нам мирне майбутнє. Це свято найтрепетніше, найдорожче для кожного з нас, таким воно залишатиметься і для наших нащадків. Бо немає жодної родини, якої б не торкнувся біль і смуток воєнного лихоліття.

19 березня, в ЦКД «Зоря», з метою вшанування світлої пам’яті загиблих співвітчизників відбувся урочистий мітинг-реєквієм присвячений 74-ій річниці цієї пам`ятної дати.

У мітингу взяли участь ветерани війни, керівники району, учнівська молодь та жителі селища.

Зі словами глибокої вдячності та побажаннями миру, злагоди, добробуту та достатку до ветеранів та всіх присутніх звернулася голова райдержадміністрації О.М. Посашкова, яка привітала з Днем визволення єланеччини від імені голови районної ради В.В. Богданцева та селищного голови Л.В.Баденко.

Присутні в залі  вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Удари метронома стали символами спогадів про тих, хто не повернувся з війни, про тих, хто віддав своє життя за народ, за Перемогу над нацизмом.

Традиційно після мітингу відбулося покладання квітів до меморіального комплексу у парку Слави.

Після мітингу відбулася зустріч за «круглим столом» ветеранів війни з очільниками району.