Дата, що закарбувалася у серцях

15 лютого український народ відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29 річницю виводу військ колишнього Радянського Союзу з території Республіки Афганістан. Цього дня ми вшановуємо мужність і героїзм воїнів, яким довелося нести не легку військову службу під час локальних війн, що вирували у різних країнах світу, вкотре з глибоким сумом згадуємо тих, хто віддав тоді найдорожче – своє життя. Афганістан… У нашій свідомості це слово стало синонімом справжнього людського лиха, справжнього пекла. Афганська війна безжально перекреслила тисячі молодих життів, понівечила долі. Уже 29 років в ці пам'ятні лютневі дні по всій Україні зустрічаються рідні, друзі, щоб вшанувати пам'ять кожного зі своїх земляків, воїнів, які не повернулися додому.

Сьгодні в ЦКД «Зоря» відбулися районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. В залі зібралися воїни-інтернаціоналісти, члени їх сімей, селищний та сільські голови , представники громадських організацій, керівники підприємств, організацій, установ району, учнівська молодь.

Зі словами вдячності  та  подяки за проявлену мужність і героїзм до учасників бойових дій та всіх присутніх в залі звернулася селищний голова Любов Баденко та побажала величезного    людського    щастя,    міцного    здоров'я,    добробуту,  сімейного   благополуччя,  віри    в  майбутнє,  злагоди і миру на довгі  літа.

Воїнам інтернаціоналістам нашої громади ,кожному, вручили книгу спогадів – це книга пам’яті про тих , чиє життя забрав афган, це книга пам’яті живих, чиє серце ще болить від ран.

Урочиста частина зібрання продовжилася концертною програмою в якій взяли участь працівники відділу культури та переможці пісенного фестивалю патріотичної пісні «Червона калина», який відбувся на передодні.

По закінченню концерту відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам інтернаціоналістам в центрі селища.