28 вересня 2017 року відбулося свято з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 28.09.2017 16:25

Свято відбулося в ЦКД « Зоря» на якому були присутні освітяни району.

Зі словами вдячності та найкращими побажаннями до всіх працівників освіти  звернулися  голова райдержадміністрації О.М.Посашкова, голова районної ради В.В. Богданцев, та начальник відділу освіти молоді та спорту  С.В.Головань.

Селищний голова Л.В. Баденко та сільські голови району з щирими привітаннями та  глибокою вдячністю  за нелегку працю, вірність обов’язку, відданість ідеалам добра, правди і гуманізму  звернулися до працівників освіти ,  побажали успіхів у благородній педагогічній  діяльності , міцного здоров’я, творчої енергії, людської поваги та вручили пам’ятні подарунки ветеранам праці.

Вчителі, вихователі та діти чудовою  святковою програмою подарували всім присутнім гарний святковий настрій.