17 вересня - День рятівника

Дата: 17.09.2018 16:29

Шановні рятівники, працівники та ветерани пожежної охорони!

Від імені  Єланецької селищної ради дозвольте привітати вас з професійним святом - Днем рятівника.

Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги - забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Утверджуючи добро і милосердя, ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Переконана, що ви й надалі  стоятимете на сторожі майна і життя жителів нашої громади, , віддано і сумлінно служитимете обраній справі.
            Бажаю вам  міцного здоров"я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

Єланецький селищний голова   Любов Баденко