Оперативна інформація у зв’язку з погодними умовами.

Дата: 28.02.2018 16:35

У зв’язку з виходом серії південних циклонів 27 лютого – 1 березня 2018 року, які принесли різке зниження температури, сильний північно-східний вітер, сильний сніг, завірюху та снігові заноси Єланецькою селищною радою укладено договір з філією «Єланецький райавтодор» на виконання робіт по розчистці доріг комунального значення.

28 лютого 2018 року працювала одна одиниця техніки райавтодору, якою було розчищено дороги комунального значення по вулицях: Набережна, Чкалова, Фонтанна, Шосейна, Квітнева, Шкільна, Маяковського, Партизанська, Степова, Радісна, Голубина, Дружби, Миру, Миколаївська, Садова, Кринична, М.Куценко, Паркова, Нова, Енергетиків, Гнідого, Весняна, всі вулиці в селі Велідарівка. Крім того, розгорнуто під’їзди до кладовищ та сміттєзвалища. Також прибрано від снігу дороги державного значення по вулицях: Соборна, Шевченко, проспект Незалежності та ін.

Контроль за виконанням робіт здійснювався в присутності працівника селищної ради М.М.Кирильчука.

При збільшенні снігового покриву роботи будуть продовжені.