До Єланецької гуманітарної гімназії у мовний табір за Міжнародною програмою "GoCamp" завітала волонтер з Нідерландів Меріке Дрогсма

      Міжнародна програма «GoCamp» має на меті розвинути життєві вміння та цінності, які підготують молоде покоління до життя та викликів 21-го століття, подолати мовний бар’єр, навчити дітей широко мислити, виходити за рамки однієї дисципліни, бачити зв’язки між різними явищами та предметами, сприяти обміну культурними цінностями та розширенню світогляду, зробити табір експериментальним майданчиком для новітніх технологій та методик навчання; подолати стереотипи серед іноземців щодо України, популяризувати волонтерський рух в Україні, сприяти позитивному позиціонуванню України в світі.

     12 червня до мовного табору Єланецької гуманітарної гімназії завітала студентка з Нідерландів, волонтер Міжнародної програми «GoCamp» Меріке Дрогсма.

      Хлібом-сіллю гімназисти разом з вчителями зустрічали Меріке, та подарували їй вишиванку. На зустріч з привітаннями завітали Єланецький селищний голова Л.В.Баденко та голова райдержадміністрації О.М.Посашкова.

      Гімназисти вітали Меріке, розповідали про наше селище,про свої захоплення, волонтерка розповідала про себе, та про свої захоплення. Потім діти працюючи у групах готували плакати на тему здорового способу життя, Меріке допомагала дітям у роботі та в спілкуванні англійською мовою, обговоренні різних тем та ситуацій.

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *