73-я річниця визволення смт Єланець від фашистських загарбників

       

       19 березня - День визволення Єланецького району від фашистських загарбників. Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Визволення нашої Єланеччини від загарбників дісталося цінною надзвичайно великих людських і матеріальних втрат, і не зважаючи на це - визволителі вистояли заради життя наступних поколінь. Пам'ять про ті буремні роки назавжди залишиться в наших серцях, служитиме зразком патріотизму у ставленні до своєї Батьківщини, відданості нашій державі.

        17 березня, в смт Єланець відбувся урочистий мітинг присвячений 73 –ій річниці цієї пам`ятної дати.

         За традицією колона у складі ветеранів війни, керівників району, учнівської молоді, єланчан пройшла святковою ходою до парку Слави.

        Зі словами глибокої вдячності та побажаннями миру, злагоди, добробуту та достатку до ветеранів та всіх присутніх мітингу звернулися селищний голова Л.В.Баденко, голова райдержадміністрації О.М. Посашкова та голова районної ради В.В. Богданцев.

        Після церемонії покладання квітів  до меморіального комплексу присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Удари метронома стали символами спогадів про тих, хто не повернувся з війни, про тих, хто віддав своє життя за народ, за Перемогу над нацизмом.

        Після мітингу відбулася зустріч за «круглим» столом ветеранів війни з очільниками району. 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *