Оприлюднення проектів РА

12.11.2018 Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Єланецької селищної ради  «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території Єланецької селищної ради» .

30.07.2018 АНАЛІЗ ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ«ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕНЬ ПРО МІСЬКІ ВІДЗНАКИ Й ПОЧЕСНІ ЗВАННЯ СЕЛИЩА ЄЛАНЕЦЬ»

18.05.2018 АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Єланецької селищної ради«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

30.01.2018  Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Єланецької селищної ради “Про затвердження тарифів на послуги Єланецькому селищному комунальному підприємству «Єланецьводопостач»

07.11.2017 Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Єланецької селищної ради “Про затвердження тарифів на послуги Єланецькому селищному комунальному підприємству «Єланецьводопостач»

02.06.2017 АНАЛІЗ  РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Єланецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік»

27.12.2016 Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Єланецької селищної ради “Про затвердження тарифів на виконання робіт Єланецькому селищному комунальному підприємству «Єланецьводопостач»

01.06.2016 р. Аналіз регуляторного впливу проекту рішень Єланецької селищної ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Єланецької селищної ради на 2017 рік"

30.03.2016 р. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Єланецької селищної ради "Про затвердження тарифів на виконання робіт Єланецькому селищному комунальному підприємству "Єланецьводопостач".