30 березня 2016 року

1. Про здійснення повноважень у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб виконавчим органом Єланецької селищної ради.

2. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Єланецької селищної ради.

3. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Єланецької селищної ради.

4. Про визначення на посаду та укладення контракту з директором Єланецького селищного комунального підприємства "Єланецьводопостач".

5. Про внесення змін в штатний розпис Єланецької селищної ради.

6. Про надання згоди на прийняття до комунальної влансті об'єктів права іншої власності.

7. Про передачу майна в господарське відання комунальному підприємству "Єланецьводопостач".

8. Про взяття на баланс селищної ради майна

9. Про звільнення від батьківської плати за утримання дітей в дитячих дошкільних навчальних закладах.

10. Про створення громадських пасовищ.

11. Про укладення та затвердження тимчасових договорів оренди землі.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

13. Про згоду щодо надання земельних ділянок громадянам у власність.

14. Про розгляд аналізу регуляторного акту "Про затвердження тарифів на виконання робіт Єланецькому селищному комунальному підприємству "Єланецьводопостач".

15. Про надання дозволу на списання автомобіля ВАЗ-2106 реєстраційний номер 005-31 НК.

16. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Єланецької селищної ради на 2016 рік.