Сорок дев’ята позачергова сесія сьомого скликання

Про надання дозволу на розробку проєкту детального плану території земельної ділянки обмеженої вулицею 1-го Травня, 48

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про внесення змін до рішення №14 від 18.12.2019 р. «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр.Звєрян Т.С.»

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у приватну власність

Про внесення змін до рішення №6 від 24.04.2019 р. «Про затвердження тарифів на послуги Єланецькому селищному комунальному підприємству «Єланецьводопостач»

Про внесення змін до рішення селищної ради №2 від 26.06.2018 р. «Про встановлення ставок, пільг та затвердження положення із сплати земельного податку на території Єланецької селищної ради на 2020 рік»

Про призначення Кравчука С.І. на посаду директора комунального підприємства «Єланецький селищний ринок «Центральний» Єланецької селищної ради Миколаївської області, на період карантину

Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2020 рік

Про внесення змін та доповнень до рішення №3 46 сесії 7 скликання від 18.12.2019 р. «Про затвердження Комплексної Програми «Турбота» по соціальному захисту людей похилого віку, інвалідів та малозабезпечених верств населення  Єланецької селищної ради на 2020 рік»

Про ввнесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *