Сорок п’ята позачергова сесія сьомого скликання

Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2019 рік

Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки»

Про призначення Шапошник О.В. на посаду директора Єланецького селищного комунального підприємства «Єланецьводопостач» Єланецької селищної ради Миколаївської області»

Про внесення змін до рішення №6 від 24.04.2019 р. «Про затвердження тарифів на послуги Єланецькому селищному комунальному підприємству «Єланецьводопостач»

Про внесення змін до рішення №11 від 10.09.2019 р. 43-ї сесії 7 скликання «Про дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду»

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)