Сорок сьома позачергова сесія сьомого скликання

Про внесення змін до рішення №14 від 18.12.2019 р. «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) гр.Звєрян Т.С.»

Про внесення змін та доповнень до рішення №3 46 сесії 7 скликання від 18.12.2019 р. «Про затвердження Комплексної Програми «Турбота» по соціальному захисту людей похилого віку, інвалідів та малозабезпечених верств населення Єланецької селищної ради на 2020 рік»

Про внесення змін до складу виконавчого комітету Єланецької селищної ради

Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки»

Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2020 рік

Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території

Про внесення змін до рішення №8 від 28.02.2019 р. 39-ї сесії 7 скликання «Про затвердження проекту землеустрою та договору оренди землі Васильченко О.С. та Васильченко В.В."

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)