Сорокова сесія сьомого скликання

Прозатвердження тарифів на послуги Єланецькому селищному комунальному підприємству "Єланецьводопостач"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення "Про затвердження тарифів на послуги комунального підприємства "Єланецький селищний ринок "Центральний"

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості) гр.Барбашову В.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про скасування рішення селищної ради №6 від 26.06.2018 р. «Про встановлення туристичного збору на території Єланецької селищної ради на 2019 рік» із змінами

Про затвердженнязведених кошторисів поточного ремонту доріг комунальної власності

Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2019 рік

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт Меморіалу в парку «Слави»  смт.Єланець Миколаївської області»

Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт Русчинського кладовища в  смт.Єланець Миколаївської області»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення по вул.Вишнева, просп.Незалежності від КТП-188 в смт.Єланець Миколаївської області»

Про дострокове припинення повноважень депутата Єланецької селищної ради 7 скликання Булуй В.В.

Про вихід із членів особистого селянського господарства