Тридцять четверта сесія сьомого скликання

Про утворення лічильної комісії та затвердження зразка бюлетеня для таємного голосування про обрання директора комунального підприємства «Єланецький селищний ринок «Центральний»

Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020

Про внесення змін до рішення  №2 від 20.12.2017 р. «Про затвердження Комплексної Програми «Турбота» по соціальному захисту людей похилого віку, інвалідів та малозабезпечених верств населення Єланецької селищної ради на 2018 рік»

Про внесення змін та доповнень до бюджету Єланецької селищної ради на 2018 рік

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт системи опалення в ДНЗ №4 «Малятко» Єланецької селищної ради Миколаївської області

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт пішохідної зони в смт.Єланець біля Центральної площі»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт покрівлі котельної ДНЗ №1 «Ромашка» Єланецької селищної ради Миколаївської області

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт будівлі Братолюбівського сільського клубу Єланецької селищної ради Миколаївської області»

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству «ЕКО ЛАЙТ»

Про внесення змін до рішення №7 від 11.06.2018 р. «Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду»

Про вихід із членів особистого селянського господарства

Про затвердження результатів таємного голосування щодо обрання директора комунального підприємства "Єланецький селищний ринок "Центральний"