Тридцять дев’ята сесія сьомого скликання

Про прийняття проекту рішення «Про затвердження тарифів на послуги Єланецькому селищному комунальному підприємству «Єланецьводопостач»

Про внесення змін до рішення селищної ради №6 від 26.06.2018 р. «Про встановлення туристичного збору на території Єланецької селищної ради на 2019 рік»

Про внесення змін до рішення селищної ради №2 від 26.06.2018 р. «Про встановлення ставок, пільг та затвердження положення із сплати земельного податку на території Єланецької селищної ради на 2019 рік»

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про вихід із членів особистого селянського господарства

Про затвердження проекту землеустрою та договору оренди землі Молчанову А.В. та Молчанову В.О.

Про укладення договорів про відшкодування втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування

Про затвердження проекту землеустрою та договору оренди землі Васильченко О.С.  та Васильченко В.В.

Про внесення змін до рішення №5 від 11.06.2018 р. «Про взяття на баланс Єланецької селищної ради нерухомого майна /квартир/ та передачі його на баланс комунального підприємства «Єланецьводопостач»

Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки.

Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2019 рік

Про укладення контракту з директором Єланецького селищного комунального підприємства «Єланецьводопостач»

Про затвердження звіту директора комунального підприємства «Єланецьводопостач»

Про затвердження звіту директора комунального підприємства «Єланецький селищний ринок «Центральний»