Тридцять п’ята позачергова сесія сьомого скликання

Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки»

Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2018 рік

Про придбання житла у власність Ткаченко Л.О. з числа дітей-сиріт

Про передачу індивідуально визначеного майна в безоплатне користування

Про внесення змін до рішення №11 від 20.12.2018 р. «Про затвердження Плану діяльності селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік»

Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора комунального підприємства «Єланецький селищний ринок «Центральний» Єланецької селищної ради

Про придбання в комунальну власність територіальної громади селищної ради службового житла

Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності територіальної громади Єланецької селищної ради

Про внесення змін до рішення №4 від 20.08.2018 р. «Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду»

Про укладення та затвердження договору на утримання, охорону та відтворення полезахисних лісових смуг

Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про вихід із членів особистого селянського господарства

Про надання невикористаної частини щорічної відпустки Єланецькому селищному голові Баденко Л.В.

Про внесення змін до рішення селищної ради №7 від 11.06.2018 р. «Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду»