Тридцята позачергова сесія сьомого скликання

Про продовження терміну  подання документів на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Єланецький селищний ринок «Центральний» Єланецької селищної ради

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в оренду ТОВ «ТРІВІЯ ПЛЮС»

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди Аніщенко М.М.

Про укладення договорів про відшкодування втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про затвердження протоколу громадських слухань від 27 червня 2018 року

Про затвердження Положення про відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне використання земельної ділянки на території Єланецької селищної ради