Тринадцята позачергова сесія сьомого скликання

"Про передачу індивідуально визначеного майна в безоплатне користування"

"Про внесення змін до рішення №3 V сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. "Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки"

"Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2016р."

"Про укладення та затвердження тимчасового договору оренди землі"

"Про звільнення від батьківської плати за утримання дітей в дитячих дошкільних навчальних закладах Єланецької селищної ради"

"Про згоду щодо надання земельних ділянок громадянам у власність"

"Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку поточного ремонту сесійної зали адмінбудинку селищної ради"

"Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку капітального ремонту адмінбудинку селищної ради"

"Про тимчасове призупинення роботи ДНЗ №3 "Сонечко" в с. Братолюбівка на період зимових канікул 2016/2017 рр."

"Про придбання б/у автомобіля ГАЗ-53 в комунальну власність територіальної громади селищної ради"