Виконавчий апарат Єланецької селищної ради

1. Головною посадовою особою територіальної громади Єланецької селищної ради до якої входять: смт.Єланець, с.Братолюбівка та с.Велідарівка є обраний нею Єланецький селищний голова Баденко Любов Василівна, одночасно вона є головою селищної ради, головою виконавчого комітету селищної ради та керівником апарату селищної ради.

2. Органом самоврядування, який представляє об’єднану територіальну громаду смт. Єланець, с.Братолюбівка та с.Велідарівка є Єланецька селищна рада, що складається з обраних громадою 22-х депутатів 7-го скликання, які утворюють постійні депутатські комісії: 

а) з питань планування, бюджету, фінансів та розвитку соціальної сфери:

  • Трубай Олена Олександрівна - голова постійної комісії, депутат     від виборчого округу № 14;    
  • Приходько Анатолій Миколайович - член постійної комісії, депутат від виборчого округу № 5;    
  • Савельєва Тетяна Олексіївна - член постійної комісії, депутат від виборчого округу № 7;
  • Балута Людмила Миколаївна – член постійної комісії, депутат від виборчого округу №8;
  • Волков Анатолій Вікторович – член постійної комісії, депутат від виборчого округу №15;
  • Клобукова Людмила Володимирівна – член постійної комісії, депутат від виборчого округу №18;
  • Бурлака Віктор Миколайович – член постійної комісії, депутат від виборчого округу №4.    

б) з питань депутатської діяльності, законності і правопорядку:

  • Спінова Олена Олексіївна - голова постійної комісії, депутат від виборчого округу № 12;    
  • Моргун Наталя Володимирівна - член постійної комісії, депутат  від виборчого округу № 1;
  • Хмуренко Тетяна Анатоліївні – член постійної комісії, депутат від виборчого округу № 2;
  • Гордієнко Надія Павлівна – член постійної комісії, депутат від виборчого округу №9;
  • Жовтонога Євген Володимирович – член постійної комісії, депутат від виборчого округу №10;
  • Прокопчук Микола Дмитрович – член постійної комісії, депутат від виборчого округу №11;
  • Літвіненко Микола Андрійович – член постійної комісії, депутат від виборчого округу №21;
  • Арванінова Оксана Анатоліївна – член постійної комісії, депутат від виборчого округу №22.

г) з питань житлово - комунального   господарства, навколишнього середовища та з земельних питань:

  • Аманський Анатолій Сергійович - голова постійної комісії, депутат від виборчого округу № 16;
  • Воробйова Любов Іванівна - член постійної комісії, депутат від виборчого округу № 3;    
  • Булуй Віктор Васильович – член постійної комісії, депутат від виборчого округу № 6;
  • Тодеркан Василь Дмитрович – член постійної комісії, депутат від виборчого округу № 13;
  • Табунщик Олексій Анатолійович – член постійної комісії, депутат від виборчого округу № 17;
  • Кирильчук Олена Яківна – член постійної комісії, депутат від виборчого округу № 19;
  • Тітов Олександр Миколайович – член постійної комісії, депутат від виборчого округу № 20.

3. Виконавчими органами селищної ради є:

а) затверджена сесією селищної ради секретар виконавчого комітету Єланецької селищної ради Хібеба Наталія Петрівна.

б) утворений сесією селищної ради виконавчий комітет Єланецької селищної ради в складі 11-ти членів:

  • Баденко Любов Василівна –  голова виконавчого комітету;
  • Хібеба Наталія Петрівна – секретар виконавчого комітету ради;
  • Ольховська Ніна Олексіївна – член виконкому, спеціаліст сектору ЖКГ РДА;
  • Минець Ольга Іванівна – член виконкому, лікар Єланецького РЦПМСД;
  • Ступка Світлана Георгіївна – член виконкому, вчитель Єланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Гладюк Олександр Іванович – член виконкому, директор ЄСКП «Єланецьводопостач»;
  • Бондаренко Іван Іванович – член виконкому, інспектор поліції Єланецького відділення поліції;
  • Гололобова Ольга Миколаївна – член виконкому, приватний підприємець;
  • Фабрикова Наталя Миколаївна – член виконкому, завідуюча ДНЗ №1 «Ромашка»;
  • Кожукарь Надія Миколаївна – член виконкому, голова батьківського комутету ДНЗ №2 «Зірочка»;
  • Козаченко Юрій Миколайович – член виконкому, головний інженер   ПАТ «Миколаївобленерго» Північного округу філії Єланецького району.

в) утворена сесією селищної ради адміністративна комісія виконавчого комітету Єланецької селищної ради в складі 7-ми членів:

  • Кирильчук Микола Миколайович - голова комісії;
  •  Житніков Юрій Костянтинович - заступник голови комісії;
  • Раєвич Тетяна Миколаївна - секретар комісії;
  • Чернетченко Надія Володимирівна - член комісії;
  • Євстратенко Тарас Григорович - член комісії;
  • Бондаренко Іван Іванович – член комісії;
  • Зосімова Раїса Никифорівна – член комісії.

г) затверджений сесією селишної ради, апарат Єланецької селищної ради, в складі:

  • Головний бухгалтер селищної ради  - Вагіна Тетяна Борисівна;
  • Заступник головного бухгалтера – Ніколайчук Алла Василівна;
  • Бухгалтер селищної ради – Тарасенко Тетяна Іванівна.
  • Спеціаліст 2-ї категорії з юридичних питань – Раєвич Тетяна Миколаївна
  • Землевпорядник – Зосімова Раїса Никифорівна; 
  • Соціальний робітник – Аманська Олена Анатоліївна;
  • Гордієнко Юрій Вікторович – водій службового автомобіля;
  • Куценко Юрій Васильович – водій автобуса;
  • Кирильчук Микола Миколайович – голова пункту охорони громадського порядку;
  • Аманський Анатолій Сергійович – відповідальний за газове господарство селищної ради;
  • Вівчар Жанна Віталіївна – начальник військово-облікового столу селищної ради;
  • Кожукарь Надія Миколаївна – оператор комп’ютерного набору селищної ради.

Відділ робітників по благоустрою селищної ради:

  • Гоцуленко Сергій Олександрович;
  • Гоцуленко Олена Вячеславівна;
  • Вагін Микола Вадимович;
  • Перова Світлана Миколаївна;
  • Юзва Любов Іванівна.

4. Єланецькій селищній раді підпрядковані:

а) Комунальне підприємство «Єланецьводопостач» - директор Гладюк Олександр Іванович;

б) Комунальне підприємство «Єланецький селищний ринок «Центральний» - директор Браїло Валерій Миколайович;

в) Дитячий дошкільний навчальний заклад №1 «Ромашка» - завідуюча Фабрикова Наталя Миколаївна;

г) Дитячий дошкільний навчальний заклад №2 «Зірочка» - завідуюча Молчанова Валентина Леонідівна;

д) Дитячий дошкільний навчальний заклад №3 «Сонечко» - завідуюча Пенчук Ольга Миколаївна;

е) Дитячий дошкільний навчальний заклад №4 «Малятко» - Гінкул Ірина Олександрівна.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *