Вісімнадцята сесія сьомого скликання

Рішення    " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) "

Рішення  "Про звільнення окремих категорій громадян від оплати вартості деяких адміністративних послуг, яка зараховується до селищного бюджету"

Рішення   "Про внесення змін до рішення №3 п’ятої сесії сьомого скликання від 03.02.2016 р. «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки"

Рішення " Про передачу індивідуально-визначеного майна в безоплатне користування"

Рішення " Про звільнення від батьківської плати за утримання дітей в дитячих дошкільних навчальних закладах Єланецької селищної ради"

Рішення  "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік".

Рішення "Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку по Єланецькій селищній на 2018 рік"

Рішення " Про укладення та затвердження тимчасових договорів оренди землі"